2 Haziran 2014 Pazartesi

Tamil Eelam 0-2 Arameans Suryoye | Conifa World Cup

Turnuvanın ikinci gününde ilk maçta Tamil Eelam ile Arameans Suryoye karşı karşıya geldi. Dün Kürdistan karşısında 1-0'dan geri gelerek 2-1 galip ayrılan Arameans Suryoye liderlik için sahaya çıktı.

Tamil Kaplanları , Hindistan'ın güney batısında yer alan bir bölgenin takımı.Çoğunluğu Hİndu olanTamiller'de Hristiyan ve Müslüman azınlıklar da mevcut.İlk olarak 2012 yılında düzenlenen Viva Dünya Kupası'na katılmıştı.
Tamiller

Süryani takımı 38.dakikada Marco Aydın ile 1-0 öne geçti ve maçın ilk yarısı bu skorla bitti. İkinci yarının hemen başında Musa Karlı , Kürdistan maçından sonra bu maçta da sahneye çıktı ve skoru 2-1 yaptı. Maçta Arameans Suryoye takımının kalecisi de bir penaltı kurtardı. Maçta başka gol olmadı ve Arameans Suryoye bugünkü galibiyetle liderliği garantiledi.

Yarınki maçta Kürdistan ile Tamil Eealem grupta ikincilik maçı yapacak.

Tamil Eelam - Arameans Suryoye 0-2
Tamil Eelam: Sundaralingah, Sathiamoorthy, Uthayanan, Nagendra, Chelliah, Jeganathan, Vallipuram (62' Naseer), Balamurali, Navaneethakrishnan (51' Nagulendran), Ragavan (71' Vigneswararajah), Uthayanan.
Arameans Suryoye: Asso, Jallo, David, Cander, Can, Nacar, Aydin (68' Saoma), Mourad, Percin (39' Demir), Karli (65' Hannasson), Acar.
Goals: 38' Aydin (0-1), 48' Karli (0-2)
Yellow cards: Percin, Can, Gnanasegaram, Acar, Vigneswararajah
Red Cards: Asso
Referees: Othman, Hussein, Carlsson

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder