2 Haziran 2014 Pazartesi

Ellan Vannin 4-2 Nice | Conifa World Cup

Turnuvada 2.günün son maçında Ellan Vannin ile Nice karşı karşıya geldi. Ellan Vannin dünkü maçta Karadağ karşısında müthiş bir geri dönüşle sahadan 3-2'lik galibiyetle ayrılmıştı.

County of Nice , Fransa'nın güneyinde yer alıyor. 1milyon 250 bin nüfusa sahip olan bölge ilk ciddi turnuvasına çıkıyor. Nice, Fransa'nın  ünlü takımlarından olan OGC Nice ile liglerde temsil edilirken bu turnuvada da milli takım olarak temsil ediliyor.

Dünkü maçta geri dönüşle galibiyeti koparan Ellan Vannin bu kez işi sıkı tuttu ve Morrisey'in 3 golüyle skoru 3-0'a taşıdı. Morrisey bir önceki maçta oyunun son anlarında sahaya sürülmüştü. Atmış olduğu bu üç golle muhtemelen takımdaki yerini garanti altına aldı. Delerue ile 3-1'e getiren Nice daha sonra 74'te skoru Tchoukounte ile 3-2'eye getirdi. Tersine bir geri dönüşten çekinen Ellan Vannin'de son sözü 87'de Bell söyledi ve maç 4-2 Ellan Vannin lehine noktalandı.

Maçta Morrisey'in 3 golünden ikisi penaltı ile olurken , Nice kalecisi Brunner de oyundan atıldı.

Ellan Vannin: Perry, Conin, Harrison, Quaye (46’ McVey), Ridings, Moore (54’ Ringham), Bell, Jones, Doyle, Bass, Morrissey (69’ McNulty)
Nice: Brunner, Cubilier, Delfino, Scaniglia, Buthiaux, Migliore (34’ Martinez), Ferreri, Gignoli (45’ Tchoukounte), Noto (73’ Jaziri), Bauer, Delerue
Goller: 16’ Morrissey (1-0), 31’ Morrissey (2-0 – pen), 35’ Morrissey (3-0 – penalty), 37’ Delerue (3-1), 74’ Tchoukounte (3-2), 87’ Bell (4-2)
Sarı Kartlar: Ridings, Brunner, Brunner, Ferreri, Quaye, Gignoli, Scaniglia, Buthiaux, Delfino, Perry
Kırmızı Kartlar: Brunner

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder