17 Aralık 2012 Pazartesi

Kadın Basketbol Şubesi Erirken...

Sezon başı FEDA kasırgası ile başlayan reklam çalışmaları tam gaz ilerlerken yönetim Kadın Basketbol Şubesini kapatma kararı almıştı. Gündeme bomba gibi düşen mevzuda yapılan tüm baskılar bir şekilde sonucunu verdi( ya da biz öyle yorumladık) ve şubeyi kapatmaktan kurtarmış olduk ama işler hala kötü gidiyor.

Ligde 9 maç geride kaldı ve takımın kazandığı maç sayısı 0! Ve her maç fark yemeye aday olarak çıkıyoruz. Takımda paraların ödenmediğini söylemeye gerek bile yok. Yabancı oyuncular gitmeye başladı yerli oyuncuların yüzüne bakan dahi yok.

Kulüpte bu işle ilgilensin diye görevlendirilen Abdullah Sözer erkek şubesinin tüm maçlarına giderken kadın şubesinin tek maçına dahi gitmedi. Hatta söylenen o ki Galatasaray maçından önce "takım nasılsa kaybedecek gitmeme gerek yok" dediği gelen haberler arasında.

Şubeyi açık tutarak "büyüklük" yaptığını sanan yönetim takımı bu hallerde yalnız bırakarak gittikçe küçülüyor. Fikret Orman ya da Abdullah Sözer bu takım küme düştüğünde siz de bu başarısızlığın mimarları olarak tarihteki yerlerinizi alacaksınız. FEDA sezonunu kadın şubesine VEDA diye taçlandırmak da ancak böylesine bir vizyonsuzluğa nasip olabilirdi.

STakımOGMAYİçPİçATopAPuan


14.Beşiktaş909558728--0,76649

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder