5 Eylül 2012 Çarşamba

Ediz Bahtiyaroğlu'nu Kaybettik!

        Ölüm adın kalleş olsun diye boşa demedik bunca zaman. Yine gencecik bir canı aldı aramızdan. Eskişehirsporlu Ediz bu gece yarısı evinde kalp krizi geçirerek yaşama veda etti.

       Daha bu gün Necati Ateş transferinde haberlere konu olmuştu Ediz. Necati için forma yapımını yetiştiremeyen Eskişehirspor Necati'ye imza töreninde Ediz'in formasını giydirmişti. Ediz de Necati'ye takılarak Twitter üzerinden "formamda gözün mü var" diye yazmıştı. Biz Ediz ile ilgili bunları konuşur bunları okurken gecenin bir yarısı acı haberi aldık.

       Yalan olsun yanlış haber olsun, yalanı söyleyene yanlış haberi yapana sabaha kadar sövelim dedik ama olmadı. Gerçekti; Ediz aramızdan ayrılmıştı artık.

       Çok olmadı bir başka futbol emekçisi olan Metin Abimizi kaybedeli...Şimdi de Ediz bir başka futbol emekçisi olarak veda etti bize... Çok da bir şey söylemeye gerek yok hataları da oldu doğruları da...Hiç affetmeyeceğimi düşünmüştüm, Ankaraspor formasıyla gol attıktan sonra Hrant Dink'in ölümünün üzerinden bir kaç gün geçmişken yaptığı "bozkurt" hareketini ama ölüm affettiriyor sanırım ya da hafifletiyor.Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesinin ve başta Eskişehirspor olmak üzere hepimizin başı sağ olsun...

      Hoşçakal Ediz Bahtiyaroğlu, hoşçakal...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder