23 Eylül 2012 Pazar

BoboGol

 

       Kötü sonuçların ardından Kayserispor adına benim aklıma hep ilk olarak Bobo geldi. Nasıl olur da bu kadar değişmiş olarak dönerdi buralara diye sordum kendime. Bir yıl oynamamış olmak demek bu kadar etkileyebiliyordu bir adamı. Hazırlık kampı da geçirse toparlanamıyordu. Kayserisporlular için belki kötü giden haftalarda küçük bir detaydı ama Bobo'yu izlemekten zevk alan benim için büyük bir sorun olarak göze çarpıyordu.

      Son günlerin tartışılan ismiydi yine hele ki geçen hafta saç baş yolduran anlardan sonra... Ve bugün önceki haftaları tamamen unutturmasa da bir teselli armağanı verdi. Geçen haftaki arka direkte vurma ile rakibe vurdurma arasında kalan topu saymazsak bugün Bobo 2 gol atarak golcü Bobo'ya dönüşün sinyallerini verdi.  Mücadelelerde hep yerde kaldı, hücum haricinde hiç bir yere etkili koşu yapmadı. Döndü demek için çok erken ama gol atmayı unutmadığını gösterdi bize, hatırlattı.

    Biz Bobo'yu kafasını iki elinin arasında ah vah çekerken değil gol sevincinde çocuklar gibi şen halleriyle hatırlarız. O yüzden en güzel Bobo gol atan Bobo'dur bizim için...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder