30 Ağustos 2012 Perşembe

Günün Kuponu | 30 Ağustos           Blogda yeni bir köşe olarak düşündüğüm bahis bölümünün ilk yazısı olacak bu. Bölümün adı: İddaa-sız... Adından da anlaşılacağı gibi öyle milyonlar binler kazandıracak kuponları bulamayabilirsiniz burada. Amaç eğlence olarak oynadığım futbol bahsinde kendi kuponlarımı tahminlerimi paylaşmak. Birebir olmasa da kupondan bir maç iki maç ekleyerek kuponlarınızı doldurabilirsiniz buradan! Tekrar hatırlatayım iş para kazanmadan önce eğlence!

İlk kuponda biraz risk alarak sürpriz sayılabilecek maçları tercih ettim:Sistem 4-5: 137.66 tl

Heerenven-Molde : 1 (h) / 3,00

İlk maçta Molde sürpriz yaparak 2-0 kazandı ama Heerenven Molde'nin üzerinde bir takım. Turu geçecek bir takımken şanslarını zora sokan Hollanda ekibi turu geçmek adına elinden gelen her şeyi yapacaktır ve handikaplı bir galibiyet denenebilir.

Genk-Luzern: 1 / 1,50

İlk maçı Luzern 2-1 kazandı. Genk'e 1-0'lık bir galibiyet bile yetiyor ayrıca Genk kendi evinde çok iyi oynayan bir takım turu geçmek adına galibiyetin şart olduğu bir maçta avantajlılar.

Videoton-Trabzonspor: 2 / 2,20

İlk maçta Trabzonspor şanssız bir şekilde 0-0 berabere kaldı. Trabzon Videoton'un çok üzerinde bir takım Elazığ maçındaki forvetlerin form grafiği sevindirici, bu nedenle öyle ya da böyle turu geçeceğini galip ayrılacağını düşünüyorum.

İnter-Vaslui: 1 / 1,05

İlk maçı deplasmanda 2-0 kazanan İnter kendi evinde mutlak favori.

Partizan-Tromso: 1 / 1,65

Tromso kendi evinde 3-2 kazandı. Kendi evinde iyi sonuçlar alsa da deplasmanda kayıp takımlardan diyebilirim. Partizan ise kendi evinde 7 gol atmış durumda ligin henüz başında. İlk maçın skoru ve Partizan'ın gol potansiyeli üst dese de 1-0'ın da yeteceği bir ortamda Partizan galibiyeti daha yakın duruyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder